» Domáca stránka
»

RSS export

FIA GT pokračovalo v Dubai
Predposledné 10 podujatie neoficiálnych majstrovstiev sveta cestovných automobilov FIA GT sa z Číny presťahovalo na moderný autodrom do Dubaia. O majstrovskom titule sa však ani na tomto podujatí nerozhodlo a šancu majú stále piati jazdci a rozhodnutie padne až na poslednom podujatí v Bahraine o týždeň.

fia gt
24. nov 2005 - Press - Motoršport - Čítanosť: 1888

Telstra Rally Australia
Po 3.etape : nedeľa, 13.novembra François DUVAL je prvý !

18. nov 2005 - Press - Motoršport - Čítanosť: 3616

Pravidlá F1 pre rok 2006
Michelin je zaskočený FIA pravidlami F1 pre rok 2006, ktoré sú podľa neho v nesúlade s politikou FIA na redukovanie nákladov.

7. nov 2005 - Press - Motoršport - Čítanosť: 2475

Slováci na MS FIA GT v Číne
V seriáli Majstrovstiev sveta automobilov na okruhu triedy FIA GT sa na juhu Číny na okruhu v Zhuhai darilo slovenskej posádke Autoracing Klubu Bratislava Mirovi Konôpkovi a Štefanovi Rosinovi z Matador Pneusport tímu – reprezentantom SR, keď v trojhodinových pretekoch obsadili v kategorii GT2 šieste miesto a získali 3 body do hodnotenia seriálu majstrovstiev sveta.

fia gt
28. okt 2005 - Press - Motoršport - Čítanosť: 1761

Ďalší známa osobnosť podporí Fabia Cup
Po úspešnom debute Kulyho z hudobnej formácie DESmod v Škoda Fabia Rally Cupe sa do kokpitu súťažnej fabie posadí ďalší známy zástupca šou biznisu.

fabia cup
27. okt 2005 - Press - Motoršport - Čítanosť: 2118

SkyEurope Airlines a Petty Racing spoločne
Petty Racing, promotér seriálu Škoda Fabia Rally Cup a SkyEurope Airlines, a.s., slovenský letecký prepravca, sa dohodli na spolupráci v roku 2006.

fabia cup
26. okt 2005 - Press - Motoršport - Čítanosť: 2776

S. Loeb vytvoril na Rallye Korzika nový rekord – 9. víťazstvo v sezóne!
Sébastien Loeb a jeho tímový spolujazdec Daniel Elena na vozidle Xsara WRC vyhrali Rallye Korzika, štrnástu časť Majstrovstiev sveta.

citroen
25. okt 2005 - Press - Motoršport - Čítanosť: 3906

V seriáli Majstrovstiev sveta automobilov na okruhu triedy FIA GT sa na juhu Číny na okruhu v Zhuhai darilo slovenskej posádke Autoracing Klubu Bratislava Mirovi Konôpkovi a Štefanovi Rosinovi.

FIA GT
24. okt 2005 - Press - Motoršport - Čítanosť: 2032

Pierre Dupasquier - Odchádza legenda
Pierre Dupasquier, ktorý odchádza do dôchodku po skončení tohtoročnej sezóny, bol na čele moto športovej divízie v Micheline 28 rokov. Architekt 1300 víťazstiev a 180 titulov svetového šampióna...